ЯК ОБРАТИ ТРАНСПОРТНУ СИСТЕМУ ВІД GRAFIX?

Здавалося б, про що можна написати цілу статтю, присвячену транспортним системам. Та ми впевнені, що через 2 хвилини, Ви отримаєте купу корисних знань від прочитаного.

Розпочнемо наше знайомство з класифікації систем, що пропонує наша компанія:

  Підвісний візок;

  Силова леєрна система «Стандарт».

Підвісний візок призначений для фарбування великої кількості дрібних деталей, що довго вішаються та великогабаритних виробів, що складно підвісити. До прикладу можемо навести: риболовні снасті, саморізи, торгове обладнання, сітки та забори з великими ячейками, а також металеві двері. Що стосується габаритних металовиробів, то тут прикладами можуть слугувати електротехнічні та газорозподільчі шафи.

Головними перевагами, порівняно з конкурентними аналогами, є:

  Низька вартість;

  Швидкість виготовлення;

  Легкий монтаж;

  Індивідуальне виготовлення за розмірами деталей замовника та габаритами його печі.

Силова леєрна система «Стандарт» призначена для фарбування алюмінієвого профілю, сільськогосподарської техніки, автомобільних елементів, виробів з листового металу та багато інших металевих елементів. При використанні даної транспортної системи, немає необхідності у перевішуванні деталей протягом всього процесу фарбування. У ході роботи, двотавр не прогинається по центру, леєра котяться легко, вручну, без ударів при пересуванні. Варто зауважити, що максимально допустима вага деталі (на одному леєрі), що фарбується – 250 кг.

На відміну від обладнання наших конкурентів, у нас напрямні з леєрами можуть рухатися незалежно один від одного. Це дозволяє утворювати зручні буферні зони, що не заважають процесу фарбування.

Хочеться зауважити, що підшипники, які використовуються на наших транспортних системах – термостійкі та розраховані на роботу  з нашим обладнанням.

Ми розповіли загально про кожну транспортну систему. Якщо у даній статті немає відповіді на питання, що цікавить Вас, залишайте заявку або телефонуйте за номером, вказаному на сайті.

Залишилися питання?