Вітряк – альтернативне джерело електропостачання

Опис

Компанія Grafix створює механічний вітрогенератор, який може працювати при низькій швидкості вітру та стискати повітря практично без втрат, завдяки перетворенню механічної енергії повітряного потоку безпосередньо в стиснене повітря.

Переваги

Галерея

У компанії Grafix інженери працюють над вітрогенератором, який стискає повітря, використовуючи механічну енергію. Зазвичай, щоб отримати стиснене повітря, використовуючи вітряну установку, спочатку потрібно виробити електрику. Пристрій, який проектується українськими інженерами, може перетворювати механічну енергію вітряка, що обертається, в стиснене повітря, минаючи додаткові етапи перетворення енергії.

Ефективність вітрогенератора, що виробляє електрику, не перевищує 40%. Тут, за законом збереження механічної енергії, вся енергія обертання ротора перетворюється на енергію обертання повітряних поршнів, крім механічних втрат, які мінімальні, тобто ККД вище.

Важливо, що пристрій має працювати за будь-якої швидкості вітру, адже в Україні в принципі вітри не сильні, в середньому не вище 5 м/с.

Для кого стане в нагоді?

Вітряки Grafix стануть у нагоді в полі та на виробництві. Особливо ефективні вони будуть у місцях, куди важко підвести електрику та де використовують стиснене повітря — на віддалених фермах та промислових підприємствах.

Як замовити?

Запит на вітряк можна надіслати на електронну адресу: grafix.in.ua@gmail.com

Номер контактного телефону: +38 (093) 36 171 36

Або залиште заявку.