Скільки часу необхідно для виготовлення якісного металовиробу

Скільки часу необхідно для виготовлення якісного металовиробу?

Коли до компанії приходить новий замовник, головним питанням, що постає перед нашими спеціалістами, являється «термін виконання замовлення». І коли клієнти чують цифру «від 5 робочих днів», цілком логічно виникає зустрічне питання «а чому так довго?».

В першу чергу, варто наголосити, що процес виготовлення металовиробів доволі складний та кожна операція має тривалий термін виконання. Навіть банальне замовлення матеріалу для Вашого виробу займає від 2 до 5 робочих днів. Звісно, можна і прискорити цей процес, але в такому випадку Ви можете забути про якісний виріб, оскільки метал буде сумнівної якості. Так як ми дбаємо про якість свого виробництва, то замовляємо матеріал лише у надійних постачальників, перевірених часом.

Наступний етап – розрахунок замовлення. Даний процес теж доволі тривалий. В залежності від складності, він може тривати від 10 хвилин до 5 робочих днів. Що входить в поняття «складність»? Розмір виробу, його вага, кількість задіяних процесів та матеріал. Стосовно процесів: у своєму комплексі, компанія Grafix виконує конструкторські, слюсарні, зварювальні, токарні, очищуючіфарбувальні роботи та, у висновку, збір самої конструкції. Кожен із перелічених процесів вимагає окремого прорахунку.

Навіть якщо думаєте, що у Вашому випадку все не так складно, то ми вимушені запевнити, що навіть найелементарніша (на перший погляд) процедура, вимагає декількох операцій.

Ми розібрали лише 2 процеси, навіть не переходячи до основного – виробництва. Кожна операція, що виконується на даному етапі, вимагає високої концентрації уваги та знань, тому поспішати, у даному випадку, категорично заборонено (щонайменше для Вашої ж безпеки).

І, звісно, не варто забувати про завантаженість виробництва, що так чи інакше уповільнює процес виготовлення Вашої продукції.

Пам’ятайте, що у даному випадку варто дотримуватися принципу: «швидко – не означає якісно».

Залишилися питання?