Про нас

Home Про нас

Про нас

Компанія “Grafix” існує на ринку з 2010 року і за цей час пройшла шлях від невеликого фарбувального цеху до компанії, акредитованої відповідно до стандарту ISO 9001: 2015.

Компанія стрімко рухається вперед, і досягнення п’ятирічної давності поступово відходять на другий план. Так, в історії “Grafix” зафіксовані такі моменти, як: лідер Східної України порошкового фарбування згідно з Національним бізнес-рейтингом 2015 року, багаторазовий переможець премії “Лідер галузі” (з 2012 по 2017 роки). За підсумками 2019 року компанія  “Grafix” удостоєна почесного звання “Експортер року” і займає 3 місце (золото) серед експортерів за показником “Обсяг операцій” (за товарною групою 8514 “Електричні машини, обладнання та його частини…”).

Ми пишаємося тим, що наша компанія входить у топ рейтинг підприємств, які ефективно ведуть зовнішньоекономічну діяльність та зміцнюють престиж України у світі.

Наша місія:
Створювати, захищати і прикрашати вироби та речі навколо нас сучасними технологіями фарбування та металообробки.

Бачення:
Інноваційний розвиток, надійний партнер, провідний виробник на ринку України та за її межами.

Графикс о нас

Наші досягнення:

Починаючи з невеликого фарбувального цеху, компанія “Grafix” пройшла шлях до компанії повного циклу, яка надає послуги з:

Ми раді тому, що можемо повністю задовольнити запит будь-якого замовника: від  невеликого замовлення на фарбування до комплексного замовлення, від створення креслень до випуску партії продукції на продаж”, — говорить керівник компанії Сергій Пилипів. 

Менеджери компанії завжди намагаються задовольнити максимально запит клієнта: якщо у Вас нестандартні вироби для фарбування, ми виготовимо спеціальне допоміжне обладнання, щоб якісно пофарбувати. Якщо у Вас незвичайна ідея для металовиробів, ми докладемо максимум зусиль, щоб її реалізувати. Ви також можете виготовити вироби з нашого металу.

“Grafix” у цифрах:

>1,000,000

пофарбованих квадратних метрів;

12 років

досвіду в фарбуванні;

1,000 позицій

фарби на власному складі;

3,000 кв. м.

виробничих потужностей.

Виробництво обладнання — окремий великий напрямок діяльності компанії. “Grafix” виготовляє обладнання будь-якого рівня складності та спеціалізації.

Компанія постачає не тільки окремі одиниці обладнання, але і встановлює конвеєрні лінії з порошкового фарбування різної потужності та технічних завдань, підходячи індивідуально до розробки кожного замовлення. Діяльність здійснюється не лише на території Україні, але і за її кордонами.

По виробництву обладнання компанія  “Grafix” також надає послуги повного циклу, а саме:

Яке обладнання пропонує компанія “Grafix”?

Інфрачервоні печі полімеризації “Grafix” відповідають основним вимогам директив ЄС та гармонують з їхніми стандартами, печі пройшли процедуру оцінки відповідності та маркуються знаком CE.

Обладнання “Grafix” має й інші переваги. Найважливіше — це індивідуальний підхід та архів, в якому зберігається вся документація, яка полегшує подальші модернізації. Ми знаємо, який шлях проходить компанія, яка хоче відкрити у себе фарбувальний цех для особистих або комерційних потреб. Наш досвід допоможе Вам запобігти основних помилок на етапі запуску свого цеху: неправильний розрахунок потужності обладнання, його габаритів, логістики цеху і т.д.

Особливості та переваги обладнання “Grafix”:

З 2015 року “Grafix” постачає обладнання за кордон. Серед останніх цікавих замовлень варто згадати модернізацію конвеєрної печі у місті Мугла (Туреччина). Фахівці компанії встановили в наявну газову піч ІЧ-систему “Grafix”, завдяки чому пришвидшився процес фарбування. І найголовніше — знизилися витрати на одиницю випущеної продукції, оскільки ІЧ-системи “Grafix”, порівняно з класичними конвективними системами, споживають на 20-30% менше енергії. Потужність модернізованої печі склала 200 кВт.

Ще одним незвичайним замовленням стало виготовлення та монтаж за 3 місяці конвеєрної лінії порошкового фарбування з купольною піччю конвективного типу. Даний тип печей особливо цікавий з точки зору зниження тепловтрат. Особливістю даної печі стало й те, що вона нагрівається за рахунок теплообміну в жаротрубному теплообміннику, а котел живиться паливним гранулатом з бункера-накопичувача. Якщо інтерполювати витрати на нагрівання повітря електричними ТЕНами та даною системою, то система “Grafix” ефективніша приблизно на 18-20% з урахуванням середньоринкової вартості гранулату та електроенергії, а також авторизації елементів.

Порошкова галузь щорічно зазнає змін. З’являються нові технології, нові можливості для модернізації обладнання, нові способи нанесення порошкової фарби. “Grafix” регулярно бере участь у профільних спеціалізованих виставках, команда наших фахівців здійснює поїздки за кордон, щоб своєчасно запроваджувати зміни й на українському ринку.

Каталог продукции

Які подальші плани ставить собі компанія “Grafix” та її колектив?

Нашому розвитку немає меж, у планах нашої компанії — вихід на міжнародний рівень з постачанням обладнання та наданням послуг по всьому світу!

Наша адреса

м. Харків, вул. Лозівська, 5 Бізнес-Центр “Колбім”

Наші контакти

+380933617136

Для консультації з нашими спеціалістами зв'яжіться з нами по телефону
+380933617136

Залишити заявку