ПОРОШКОВЕ ФАРБУВАННЯ РАДІАТОРІВ ОПАЛЕННЯ

        Стрімко наступає на п’яти опалювальний сезон, а це означає, що час подбати про красу своїх батарей. Наша компанія має величезний досвід у порошковому фарбуванні радіаторів і готова поділитися цікавою та корисною інформацією.

        Даний вид оформлення радіаторів опалення вважається доволі не дешевим задоволенням, та ця ціна аргументована низкою переваг, порівняно з іншими видами покриття.

         Перше та найважливіше – це екологічність та безпека для здоров’я людини. Порошкове покриття вважається не вогненебезпечним. За рахунок відсутності розчинників, покриття не виділяє шкідливого та токсичного запаху.

         Друге – це висока якість та довговічність покриття. Повернемося до розчинників.  Окрім виділення шкідливих запахів, під час його випаровування утворюються мікротріщини, що провокують появу корозії. Порошкова фарба навпаки захищає метал від різних шкідливих накраплень, що, в свою чергу, подовжує термін експлуатації батарей та надійно захищає метал.

         По-третє, Вам не доведеться щороку перефарбовувати свої радіатори опалення, аби позбутися вигорання фарби та замальовувати щілини.

         Та варто наголосити, що існують випадки, коли не рекомендується фарбувати батареї порошковою фарбою. Насамперед, коли радіатор пропрацював в системі опалення понад 5 років. В такому випадку, порошкове фарбування може призвести до порушення герметичності прибору. Другий випадок – фарбування деяких видів чугунних батарей. Так чи інакше, перед порошковим покриттям рекомендується проконсультуватися зі спеціалістом на рахунок того, чи не нашкодить це Вашому прибору.

       Якщо у Вас залишилися ще питання чи бажаєте замовити дану послугу, телефонуйте за номером, вказаному на сайті, або заповніть форму нижче.

Залишилися питання?