Найкращий електростатичний розпилювач Gema

Опис

Універсальний електростатичний розпилювач, який не має аналогів. Переробляє порошки будь-якої якості, небондовані «металіки», порошки підвищеної вологості, металізовані захисні грунти, термопласти та склокераміку. Мінімальне завантаження від 200 г. Двопостовий варіант: 2S або S+W.

Фарбувальний пістолет оснащується новою плоскощілинною (віялоподібною) форсункою. Довжина фарбувального шланга 6 м (віддалення пістолета від витратної ємності). Втулка інжектора 2 шт. Технічний опис та детальна інструкція з експлуатації російською мовою.

Галерея

Переваги

7 березня 2019 року швейцарська компанія Gema серією OptiFlex ® Pro представила четверте покоління цифрових систем для нанесення порошкових покриттів в електростатичному полі. Увесь асортимент ручного обладнання складається з 25-ти різних за застосуванням модулів, спроєктованих для досягнення оптимальних результатів у залежності від умов виробництва та поставлених завдань.

Блок управління CG21, пістолет GM04 та інжектор IG07 (помпа АР01.1) складають базову основу в комплектації кожного модуля, де ці елементи комбінуються з різними забірними ємностями та пристроями в залежності від кількості робочих місць, а також об’єму, типу та кольорових гам порошку.

Сьогодні компанія Gema представляє на світовому ринку найсучасніші системи для нанесення порошкових матеріалів. За ефективністю нанесення це обладнання не має аналогів. У цьому легко переконатися, провівши порівняльну демонстрацію роботи OptiFlex ® Pro одночасно з будь-якою ручною системою іншого виробника (NORDSON, WAGNER, ELECTRON, Наутех і т.д.).

Технічні характеристики

Блок управління:

Розпилювач:

Виробництво: Швейцарія

Загальна інформація:

Високотехнологічні модулі Gema спроєктовані для тривалої та безперервної роботи в умовах виробничого застосування. За відсутності грубих механічних пошкоджень гарантується тривала та безвідмовна робота обладнання. Ресурс фарбувального пістолета за високовольтним каскадом складає не менше 10 років. Офіційна гарантія: 2 роки з моменту введення обладнання в експлуатацію.

Кожному клієнту забезпечується безстроковий та безкоштовний консультаційний супровід. Ціни на обладнання формуються індивідуально в кожному конкретному випадку в залежності від комплектації, форми оплати та вартості транспортних послуг.

Відео

Додаткова інформація

Форма оплати:
50% — аванс, 50% — перед відвантаженням зі складу виконавця.

Умови поставки:
Умови поставки EXW Інкотермс 2010, за окремою домовленістю можливі умови FCA.

Як замовити

Запит на обладнання можна надіслати на електронну адресу: grafix.in.ua@gmail.com

Номер контактного телефону: +38 (093) 361-71-36.

Або залиште заявку