Порошковая покраска Grafix

На чому не можна економити при порошковому фарбуванні?

Якщо Ви вже зайшли на наш сайт, то, швидше за все розумієте, що компанія “GRAFIX” надає послуги фарбування металу, газоплуменевого напилення порошковою фарбою, дробоструминною обробкою металу.
Ви розумієте, що технологія порошкового фарбування металоконструкцій, сьогодні стає все більше і більше популярнішою на ринку. Різноманітні рідкі фарби практично не використовуються для фарбування на виробництві. Сьогодні неозброєним оком видно тенденцію, як великі виробники переходять до фарбування металоконструкцій порошковими фарбами, тому що використання такої технології забезпечує ідеальне покриття готового виробу, яке захищає від шкідливого впливу навколишнього середовища.
В першу чергу, якщо Ви хочете якісне та ідеальне фарбування порошковою фарбою та відмінний підсумковий результат, Ви повинні знати та розуміти на чому не можна економити при полімерному фарбуванні виробів.
Повний цикл послуги: багато наших клієнтів думають, що завантаживши виріб у камеру напилення після дробоструминної обробки, його починають одразу фарбувати. Ні – спочатку необхідно виконати повний цикл підготовки до фарбування порошковою фарбою – це знежирювання поверхні та обдувка металоконструкції. За рахунок цього виріб прослужить Вам довговічно, тому не варто економити на цьому.


Якісне та сертифіковане обладнання: воно дозволить Вам ідеально підготувати поверхню перед фарбуванням за допомогою дробоструминної чи піскоструминної обробки. Професійні камери напилення дозволяють добитися ідеального фарбування дрібних деталей та габаритних виробів.


Професійне приміщення та робітники з досвідом роботи: якщо Ви хочете досягти якісного фарбування металовиробів порошком, варто розуміти, що такі роботи необхідно робити на професійному виробництві зі всіма потрібними для цього зручностям, а не займатися фарбуванням порошковими фарбами в домашніх умовах.


Якісна фарба: для полімерного фарбування варто обирати хороші порошкові фарби, які є сертифікованим продуктом. За наявності сертифікату якості, Ви можете бути впевнені, цей продукт являється екологічно чистим та безпечним для Вашого здоров’я чи здоров’я оточуючих людей. Втрати порошкової фарби можна зменшити за допомогою циклічного використання, завдяки рекуперації (повторне використання корисної фракції).


Логістика: багато любителів заощадити не враховують того фактору, що при навантаженні та вивантаженні габаритних виробів повинно бути відповідне обладнання, адже “своїми силами”, завантажуючи або вивантажуючи виріб, можна пошкодити готову пофарбовану поверхню металоконструкції.