Конвеєрна лінія

Опис

Лінії порошкового фарбування

Лінії порошкового фарбування — це сукупність високотехнологічного обладнання, яке використовується для створення покриттів з порошкової фарби. Подібні конструкції ефективно застосовують для фарбування алюмінієвих та сталевих поверхонь, побутової та медичної техніки, покрівельних матеріалів та спортивного обладнання. Зазвичай такі лінії складаються з модулів, які дозволяють здійснювати різні варіанти збирання обладнання для вирішення різних виробничих завдань.

При розробці лінії порошкового фарбування враховуються особливості та габарити виробів під напилення, їх кількість та тип речовини, що напилюють. До складу такої лінії зазвичай входять: камера миття або ванна з декількома стадіями підготовки поверхні; камера сушіння виробів; розпилювачі; блок підготовки повітря; камера напилення з системою фільтрації, у якій наноситься фарба; полімеризаційна камера, де фарба плавиться; система транспортування пофарбованих виробів у печі. До того ж, транспортна система може бути ручного типу або з автоматичним приводом.

Великий вибір обладнання для порошкової фарби з гарантією якості та за демократичними цінами пропонує Вам компанія “Grafix”. Купуйте лінії для фарбування у нас та будьте впевнені у їх надійності та довговічності, адже мінімальний термін служби нашої продукції становить 20 років.

Галерея

Лінія складається з:

*За 8-годинну робочу зміну бригада із 4-х робітників може фарбувати від 500 квадратних метрів.

Відео

Додаткова інформація

Форма оплати:
50% — аванс, 50% — перед відвантаженням зі складу виконавця.

Умови поставки:
Умови поставки EXW Інкотермс 2010, за окремою домовленістю можливі умови FCA.

Шефмонтаж:
Виконує компанія “Grafix” за допомогою співробітників замовника (мінімум 5 чоловік). Термін виконання робіт 1-5 днів.

Гарантія:
Гарантія 12 місяців.
Передбачається післягарантійне обслуговування за додатковою домовленістю.

Як замовити

Запит на обладнання можна надіслати на електронну адресу: grafix.in.ua@gmail.com

Номер контактного телефону: +38 (093) 36 171 36

Або залиште заявку