Дробоструминна стаціонарна кабіна

Опис

Дробоструминна камера використовується для очищення поверхні металевих деталей ручним способом. Вироби можуть подаватися в камеру і транспортуватися будь-яким зручним для замовника способом.

Дробоструминна камера виглядає як окреме приміщення тупикового типу, що закривається розпашними чи рулонними воротами, через які подаються необроблені деталі. Окрім них, камера має аварійні двері та оглядове вікно. Всередині, де безпосередньо відбувається очистка деталей, камера оснащена захисним комплектом з примусовою подачею повітря для дихання, захищена зносостійким гумовим покриттям, що має шумопоглинаючий ефект і запобігає надмірному зносу дробу. На стелі розташовані лампи освітлення в протиударних плафонах. У підлогу вмонтована система плоских скребкових транспортерів для збору і зворотної подачі дробу, що закриті решітками 

Ззовні камери розташований напірний дробоструминний апарат, черпаковий підйомник, каскадний очищувач дробу, бункер-накопичувач дробу, агрегат для очищення повітря. 

Дробоструминна система має комплект електронного управління, завдяки якому здійснюється керування приводними механізмами транспортерів системи збору та обігу дробу, вібраційним ситом каскадного очищувача дробу, вентилятором агрегату очищення повітря, електромагнітними клапанами системи автоматичного очищення фільтрів і блокування воріт, а також системою освітлення.

Камера має повністю автоматизований оборот абразиву: дріб з напірного апарату по дробоструминному шлангу подається до оброблюваної деталі, після обробки якої, вона просипається крізь підлогу решітки і потрапляє на встановлений під ними плоский поздовжній транспортер. Він переміщує дріб до поперечного транспортеру, за яким вона подається до черпакового підйомника. Черпаковий підйомник піднімає дріб і завантажує її в каскадний очищувач дробу, в якому відбувається очищення дробу від пилу і домішок, що складаються з продуктів очистки поверхні заготовок і непридатного до подальшого використання абразиву. Потім очищений дріб надходить в бункер-накопичувач дробу, в якому знаходиться до чергового наповнення напірного дробоструминного апарату.

Дробоструминна камера складається з:

  • Аспіраційної частини
  • Системи збору дробу (продольні та поперечна транспортери дробу, комплекс електроприводів, підлогова решітка, плінтусний відбійник, металеві кожухи, підложка для транспортерів дробу)
  • Системи підготовки дробу (норія, каскадний очищувач дробу, бункер-накопичувач дробу, з’єднана трубчаста розводка)
  • Дробоструминний апарат
  • Захисних засобів оператора (захисний шолом та комбінезон, рукавички оператора, система фільтрації, дихальний шланг)
  • Електротехнічної частини (управління блоком, дверний контактний вимикач, лампа освітлення, електромонтажний матеріал)

Галерея

Додаткова інформація

Форма оплати:
50% — аванс, 50% — перед відвантаженням зі складу виконавця.

Умови поставки:
Умови поставки EXW Інкотермс 2010, за окремою домовленістю можливі умови FCA.

Шефмонтаж:
Виконує компанія “Grafix” за допомогою співробітників замовника (мінімум 5 чоловік). Термін виконання робіт 1-5 днів.

Гарантия:
Гарантія 12 місяців.
Передбачається післягарантійне обслуговування за додатковою домовленістю.

Відео

Як замовити

Запит на обладнання можна надіслати на електронну адресу: grafix.in.ua@gmail.com

Номер контактного телефону: +38 (093) 36 171 36.

Або залиште заявку