Бактерицидний рециркулятор виробництва компанії “Grafix”

Питання про здоров’я завжди стояло на 1 місці в житті кожної людини. Зараз, в період пандемії, ми стали ще свідоміше підходити до вирішення цієї проблеми. Тепер головною перевагою є чисте, знезаражене повітря навколо нас.

Аби цього досягти, компанія Grafix розробила бактерицидний рециркулятор, що відповідає європейським стандартам. Його головними перевагами є:

         Ефективність у боротьбі зі стійкими мікробами;

         Руйнація генетичного матеріалу таких організмів, як віруси, бактерії, цвілі, кліщі, знищуючи 99,99% мікробів

         Зручність монтажу, та миттєве використання приладу.

Щоб не бути голослівними, ми надамо результати проведених досліджень ефективності роботи.

Наша експертиза проводилася у напівпідвальному приміщенні, об’ємом 6,5 м3. Для забезпечення стабільного замкнутого середовища, в кімнаті було заглушено всі вентиляційні отвори. Також, з метою забезпечення постійної циркуляції мікроорганізмів у повітрі, в кімнаті було встановлено та ввімкнено вентилятор.

Спочатку проводилося вимірювання мікробіологічного забруднення повітря у обраному приміщенні, потім вмикався рециркулятор і, з інтервалом у кожні 30 хвилин, проводилися 3 заміри.

В результаті дослідження ефективності роботи випромінювача було виявлено, що при роботі протягом 30 хвилин в приміщенні, об’ємом 6,5 м3, кількість спорів плісняви зменшилася у 2,5 рази, а загальне мікробне число повітря було знижено у 2,6 рази.

Таким чином, даний рециркулятор являється ефективним засобом, що значно зменшує бактеріологічне забруднення повітря.

Залишилися питання?