5

10 простих способів, як захистити себе від вірусів

Сьогодні гостро стоїть питання, як захистити себе від вірусів. Викликано це, звісно, появою різноманітних штамів Covid-19, але є й інші неприємні захворювання, такі як грип. Тому ми хочемо дати вам декілька простих порад, як захистити себе.

     1. Миття рук

Ми з дитинства пам’ятаємо про особисту гігієну, але не всі знають, як мити руки правильно. Використовуємо обов’язково мило, ретельно протираємо всі поверхні, включаючи тильний бік долонь, між пальцями та під нігтями протягом 40 до 60 секунд, промиваємо проточною водою.

     2. Близькі контакти

Як же хочеться обійняти близьких, поцілувати, а також потиснути руку доброму знайомому чи діловому партнерові, але це небезпечно. Навіть якщо людина здорова, вона може бути переносником інфекції.

 

     3.     Маска

Бажано перебувати якомога рідше в місцях з великим скупченням людей. Але якщо цього не уникнути, то носіння маски значно знизить ризик зараження.

     4.     Паперові гроші

Гроші проходять через велику кількість рук. На них залишається безліч патогенних бактерій та вірусів. Якщо є можливість, то краще віддати перевагу банківській картці.

     5.     Вологе прибирання

Сухе, забруднене приміщення – чудове середовище для розвитку вірусів. Проводьте періодично вологе прибирання.

     6.    Провітрювання приміщення

Це є однією з найпростіших, але при цьому найважливіших заходів профілактики коронавірусної інфекції, грипу та ГРВІ.

7. Засоби, що дезінфікують

Під час прибирання можна протирати поверхні розчинами, що містять хлор (додавши трохи засобу у воду). Але є мінуси – меблі не люблять подібні розчини, а також неприємний запах ніхто не скасовував.

8. Зрошування носа сольовим розчином

Можна скористатися морською водою. 3 рази на день пшикати в ніс. Більше не потрібно, тут важливо не перестаратися. Або самостійно виготовити такий розчин: у літрі води розчинити чайну ложку звичайної повареної солі.

9. Вітаміни, прогулянки, харчування, спорт

Найважливішим захисним механізмом для нас є власний імунітет. Прийняття вітамінів, різноманітне харчування насичує наш організм корисними речовинами та дає енергію. Прогулянки на свіжому повітрі зміцнюють організм, зменшують ризик розвитку вірусних інфекцій. Ну і спорт – допомагає нам стати витривалішими, сильнішими.

10.  Дезінфекція приміщення за допомогою ультрафіолету Погодьтеся, не завжди є час на вологе прибирання та обробку поверхонь хлором. Прекрасною альтернативою може стати дезінфікуюча установка на основі ультрафіолетових ламп. Компанія Grafix UVD виробляє сертифікований бактерицидний УФ дезінфектор повітря, який працює за допомогою ультрафіолету із постійною циркуляцією повітря. Така установка діє без використання хімікатів та є дійсно ефективною. Радимо розглянути Grafix UVD, перейшовши за посиланням: https://garfix-airuv.bitrix24site.ua/ І бажаємо вам бути здоровими та сильними! Менше турбуйтесь (спокій та гарний настрій позитивно впливає на здоров’я в цілому), а просто вживить необхідних заходів захисту.

Залишилися питання?